ACE SPORT
Czech manufacturer of jerseys and sportswear

Náš příběh je příběhem o tom, jak dresy navržené a vyrobené v Písku oblékli sportovci v Kanadě, Německu, Rakousku, Finsku i ve Spojených Státech. S profesionálními sportovními týmy spolupracujeme už dvacet let. Když jsme se pustili také do výroby vlastního sportovního oblečení, věděli jsme naprosto přesně, jaké jej chceme mít. Poctivě šité, aby na něj bylo spolehnutí, a v unikátním designu. Tak ho také vyrábíme.

when
you do
sport

premium quality

We make clothes exclusively from certified materials and see to ensure a quality cut and strong seams.

20 years of experience

We have been supplying jerseys and other clothing to professional athletes for over two decades.

Czech company

With a love for sports, we manufacture all our products exclusively in the Czech Republic.

60,000 jerseys dispatched

Our jerseys are tailored to both children and adults, as well as to pros, enthusiasts and fans.

Náš tým rozšířili noví hráči, pro které jsme potřebovali rychle vyrobit dresy na zápas. Obrátili jsme se na ACE SPORT, řekli, co potřebujeme, zaslali podklady, a tím bylo v podstatě hotovo. Vynikající partner.

Josef Picka
organizační pracovník  a sekretář SK Oslov, fotbal

Na ACE SPORT oceňuji to, že se o své zákazníky zajímají a jsou puntičkáři, když jde o výsledek. Potřebovali jsme vyrobit dresy pro náš firemní cyklistický tým, ale měli jsme jasno jenom v tom, v jakých je chceme barvách. Když jsme tohle vágní zadání poslali do ACE SPORT, ozvali se nám, probrali s námi naše potřeby a doporučili zpracování. Náš návrh mírně přepracovali, aby působil profesionálněji a výsledek je fantastický. Obdrželi jsme dresy, ve kterých se nám dobře jezdí a za jejichž vzhled a provedení, troufám si říct, by se nestyděl ani vrcholový cyklista.

Pavel Buršík
vedoucí ekonomického úseku, SIKO KOUPELNY a.s., Čimelice

Dlouho jsme hledali partnera, na kterého bychom se mohli stoprocentně spolehnout. Ať už jsme potřebovali vyrobit cokoli a v jakémkoli množství, pro ACE SPORT to nikdy nebyl problém. Vyšli nám vstříc ve všech požadavcích. Kvalita dresů, rychlost dodání, potisk, vše bylo vždycky na jedničku.

Ing. Michal Horák
předseda oddílu a manažer družstva žen WHIL Házená Písek (http://www.hazena.info/)

Personal approach

Personal approach

In the production of custom jerseys and other sportswear, we draw on our experience. We focus on the customer’s wishes and needs. We will be happy to assist you in placing your production order. Don’t hesitate to contact us, and we will help you choose the right cut, material, functional details and graphics. It is essential for us to make top-notch jerseys in which you and your team will feel great.

Our offering includes cycling jerseys, football jerseys, hockey jerseys, firefighter jerseys, children’s football jerseys with names and much more.