ACE SPORT
Český výrobce dresů a sportovního oblečení

Náš příběh je příběhem o tom, jak dresy navržené a vyrobené v Písku oblékli sportovci v Kanadě, Německu, Rakousku, Finsku i ve Spojených Státech. S profesionálními sportovními týmy spolupracujeme už dvacet let. Když jsme se pustili také do výroby vlastního sportovního oblečení, věděli jsme naprosto přesně, jaké jej chceme mít. Poctivě šité, aby na něj bylo spolehnutí, a v unikátním designu. Tak ho také vyrábíme.

when
you do
sport

prémiová kvalita

Oblečení šijeme výhradně z certifikovaných materiálů, dbáme na kvalitu střihu a pevné švy.

20 let zkušeností

Už přes dvě dekády dodáváme dresy a další oblečení profesionálním sportovcům.

česká firma

Veškeré naše produkty s láskou ke sportu vyrábíme výhradně v České republice.

60 000 expedovaných dresů

Dresy vyrábíme na míru dětem i dospělým, profíkům, nadšencům i fanouškům.

Náš tým rozšířili noví hráči, pro které jsme potřebovali rychle vyrobit dresy na zápas. Obrátili jsme se na ACE SPORT, řekli, co potřebujeme, zaslali podklady, a tím bylo v podstatě hotovo. Vynikající partner.

Josef Picka
organizační pracovník  a sekretář SK Oslov, fotbal

Na ACE SPORT oceňuji to, že se o své zákazníky zajímají a jsou puntičkáři, když jde o výsledek. Potřebovali jsme vyrobit dresy pro náš firemní cyklistický tým, ale měli jsme jasno jenom v tom, v jakých je chceme barvách. Když jsme tohle vágní zadání poslali do ACE SPORT, ozvali se nám, probrali s námi naše potřeby a doporučili zpracování. Náš návrh mírně přepracovali, aby působil profesionálněji a výsledek je fantastický. Obdrželi jsme dresy, ve kterých se nám dobře jezdí a za jejichž vzhled a provedení, troufám si říct, by se nestyděl ani vrcholový cyklista.

Pavel Buršík
vedoucí ekonomického úseku, SIKO KOUPELNY a.s., Čimelice

Dlouho jsme hledali partnera, na kterého bychom se mohli stoprocentně spolehnout. Ať už jsme potřebovali vyrobit cokoli a v jakémkoli množství, pro ACE SPORT to nikdy nebyl problém. Vyšli nám vstříc ve všech požadavcích. Kvalita dresů, rychlost dodání, potisk, vše bylo vždycky na jedničku.

Ing. Michal Horák
předseda oddílu a manažer družstva žen WHIL Házená Písek (http://www.hazena.info/)

Osobní přístup

Osobní přístup

Při výrobě dresů na zakázku nebo jiného sportovního oblečení čerpáme ze zkušeností. Zaměřujeme se na přání zákazníka a na to, co potřebuje. Při zadávání dresů do výroby tě nenecháme tápat. Stačí se nám ozvat a my ti poradíme v oblasti střihů, výběru materiálu, funkčních detailů i grafiky. Záleží nám na tom, aby výsledkem byl špičkový dres, ve kterém se budeš ty nebo tvůj tým cítit skvěle.

Vyrábíme cyklistické dresy, fotbalové dresy, hokejové dresy, hasičské dresy, dětské fotbalové dresy se jménem a mnoho dalšího.