Vyhledávaní

O nás

Už přes dvě dekády dodáváme dresy a další oblečení profesionálním sportovcům. Veškeré naše produkty vyrábíme výhradně v České republice.

Co zakázka, to unikát

Co zakázka, to unikát

Dodáme vám jedinečné dresy, jaké nemá žádný jiný klub. Vyrábíme totiž pouze na přání zákazníka a ve smluveném množství. Nic není dvakrát.

Mezinárodní spolupráce

Mezinárodní spolupráce

Jsme auditovaný výrobce pro značku Warrior. Dodáváme oblečení pro IIHF, CHL, FIHA a Redbull.

Šetříme zdroje

Šetříme zdroje

Výrobu v ACE SPORT pohání z části energie z fotovoltaických panelů. Nadále je rozšiřujeme a směřujeme k plné energetické soběstačnosti.

Náš tým rozšířili noví hráči, pro které jsme potřebovali rychle vyrobit dresy na zápas. Obrátili jsme se na ACE SPORT, řekli, co potřebujeme, zaslali podklady, a tím bylo v podstatě hotovo. Vynikající partner.

Český výrobce dresů a sportovního oblečení

Český výrobce dresů a sportovního oblečení

Český výrobce dresů a sportovního oblečení

Náš příběh je příběhem o tom, jak dresy navržené a vyrobené v Písku oblékli sportovci v Kanadě, Německu, Rakousku, Finsku i ve Spojených Státech. Díky tomu dnes nabízíme nejen cenné zkušenosti, ale také nadstandardní technologické vybavení. Opíráme se o zázemí, které tvoří moderní stroje, evropské materiály a fantastičtí lidé z Písku a okolí. To nám umožňuje vyrábět pro sportovce cenově dostupnou výbavu, která zároveň splňuje požadavky na funkčnost a preciznost.

S ACE SPORT to zvládnete

S ACE SPORT to zvládnete

S ACE SPORT to zvládnete

Objednávání sportovní výbavy může být občas organizačně náročné. To je stejné v klubech po celém světě. Právě proto při nákupu poskytujeme profesionální podporu. Provedeme vás celým procesem, abychom vám ubrali co nejvíce starostí. Stejně tak jsme schopní pro vás navrhnout kompletní design dresu, případně rozpracovat vaše návrhy.

Dlouho jsme hledali partnera, na kterého bychom se mohli stoprocentně spolehnout. Ať už jsme potřebovali vyrobit cokoli a v jakémkoli množství, pro ACE SPORT to nikdy nebyl problém. Vyšli nám vstříc ve všech požadavcích. Kvalita dresů, rychlost dodání, potisk, vše bylo vždycky na jedničku.

Na ACE SPORT oceňuji to, že se o své zákazníky zajímají a jsou puntičkáři, když jde o výsledek. Potřebovali jsme vyrobit dresy pro náš firemní cyklistický tým, ale měli jsme jasno jenom v tom, v jakých je chceme barvách. Když jsme tohle vágní zadání poslali do ACE SPORT, ozvali se nám, probrali s námi naše potřeby a doporučili zpracování. Náš návrh mírně přepracovali, aby působil profesionálněji a výsledek je fantastický. Obdrželi jsme dresy, ve kterých se nám dobře jezdí a za jejichž vzhled a provedení, troufám si říct, by se nestyděl ani vrcholový cyklista.